Padovanokite galimybę kokybiškam gyvenimui.

Padovanokite vilties spindulį:

P amatyk

A tjausk

R ask

E nergijos

M ylėti

K itokius vaikus

Kur veda mus Viltis

Padėti šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus, sergančius retomis ligomis ir cerebriniu paralyžiumi, keičiant visuomenės požiūrį į negalią, skatinant bendruomeniškumą ir atsakomybę. Esame viena mylinti, atsakinga, stipri šeima. Auginkime vaikus kartu.

Auginant vaiką su negalia, šeimai svarbi ir reikalinga bet kokia suteikta pagalba: nuo buities pritaikymo patogesnei ir lengvesnei vaiko slaugai ir priežiūrai iki atokvėpio valandėlės tėvams bei kitiems šeimos nariams. Integracijos į visuomenę, profesionalių specialistų pasiekimo ir kitų šeimai svarbių dalykų, kurių ji negali sau leisti auginant neįgalų vaiką.

Sieksime šeimos, auginančios neįgalų vaiką, gyvenimo kokybės gerinimo .

Mes norime būti matomi – tapk mūsų draugu ir būsi sužavėtas kokie nuostabūs yra Spinduliukai bei jų šeimos.

“Vilties spindulėlis”
labdaros ir paramos fondas

​VILTIES SPINDULĖLIO fondas globoja sunkiai sergančių vaikų šeimas. Sunkiai serga vaikas – serga visa šeima. Serga tėtis, mama, broliai, seserys. Didžiausias rūpestis šeimoje yra sunkiai sergantis vaikas. Pervargę tėvai skiria mažiau dėmesio ir meilės broliams, sesėms, neskiria dėmesio tarpusavio santykiams, nes didžiausias prioritetas tokiose šeimose yra sunkiai sergančio vaiko sveikata. Gimus neįgaliam vaikučiui, šeima priversta gyventi nepritekliuje, negali dirbti ir užsidirbti, negali realizuoti savęs, kartais negali patenkinti tiesiog pagrindinių žmogiškųjų poreikių. Nuolatinė slauga, ligoninės, vaiko reabilitacijos reikalauja ne tik fizinių, bet ir psichinių jėgų, kurių atstatymui nėra nei finansinių, nei faktinių galimybių.

Todėl jungėmės į bendrą ratą ir įkūrėme VILTIES SPINDULĖLIO fondą, kuris, tikimės, padės šeimai. Jūs galite tapti vilties ambasadoriais! Jūs galite dovanoti sunkiai sergančiam vaikui laimę matyti pailsėjusios, laimingos mamos ar tėčio šypseną. Sergančiam vaikui tai yra neįkainojama vertybė.

Laimingi tėvai, laimingi ir vaikai, net jeigu jie ir sunkai serga. Suteikite viltį sunkiai sergančiam vaikui augti laimingose šeimose. Jūs galite dovanoti pavargusiai mamai naują šukuoseną, tėčiui triukšmingas krepšinio rungtynes, o kokią jie emociją atneš vaikeliui, kuris net nejuda, arba juda nesustodamas, net jei tokio vaiko namai yra ligoninė – net ir ten galite atnešti laimę. Šiandien prašome prisijungti prie mūsų!

Šiandien padėsite Jūs mums, galbūt ryt padėsime mes Jums!!!

O kas mes esame? Šeima
Mus jungia Vilties spindulėlis

Esame tėvai, auginantys vaikus su negalia, sergančius retomis ligomis ir cerebriniu paralyžiumi.

Negalia

Negalia – ji gali paliesti kiekvieną iš mūsų, bet kurį žmogų. O jeigu tai vaikas? O jeigu gimė vaikas ir jis neįgalus? Gimdymo trauma ir štai cerebrinis paralyžius, arba augote laimingai ir staiga liga, reta genetinė liga, pasiglemžė iš Jūsų laimę. Užtenka tik trumpos akimirkos ir jau pasikeitė gyvenimas, negrįžtamai. Daugybę kartų girdėti žodžiai “jau geriau ….”

Norime gyventi

Ar kuris iš mūsų, tėvų, norime, kad vaikas mirtų? Mes juk norime, kad vaikai augtų! Ir jeigu jau esame gyvi, tai norime gyventi, mylėti, dirbti, džiaugtis, ilsėtis, gyventi gyvenimą, net jeigu mūsų gyvenimuose yra negalia. Mes nepasirinkome vaiko negalios, bet galime rinktis požiūrį į ją.

Bendrystė

Tegul mūsų vaikai kažko negali, bet ar jie nėra verti laimingos mamos ir tėčio? Ar toks vaikas vertas matyti/ jausti mūsų veiduose tik ašaras, begalinį rūpestį ir žodį “nebegaliu”? Kaip jaučiasi vaikas, kurių tėvai vieni nepakelia naštos? Mes, tėvai, esame tam,kad padėtume savo vaikams, tik mums reikia jūsų pagalbos.

Vilties spindulėlis

Mes nepaliaujamai augame, pradėjome nuo kelių vaikų istorijų Facebook puslapyje „Vilties Spindulėlis“, o šiandien jau daugiau kaip su 50 šeimų kartu einame šiuo sunkiu, pilnu iššūkių keliu, viešiname savo gyvenimo istorijas, prašome bendruomenės pagalbos.